بسته بندی اثاثیه

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

22728377
22711841

44771826
88044384

بسته بندی اثاثیه منزل از جمله خدماتی است که در چند سال اخیر توسط باربری های حمل بار انجام می­شود. لازم است بسته بندی صحیح وسایل منزل برای انجام یک جابجایی واسباب کشی درست و اصولی توسط کارگر متخصص بسته بندی انجام شود. در اتوبار لطیف بار کارگران با تجربه وآموزش دیده جهت بسته بندی اسباب و اثاثیه آماده ارائه خدمات بسته بندی و باربری به مشتریان لطیف بار در تمامی مناطق تهران هستند. در هر اسباب کشی اگر اصول صحیح بسته بندی اثاثیه منزل رعایت نشود ممکن است خسارات زیادی را برای صاحبین بار به وجود آورد. برای جلوگیری از این خسارات احتمالی خوب است قبل از انجام اسباب کشی به طور کامل برای بسته بندی لوازم منزل خود از باربری که قصد داریم حمل بار ما را انجام دهد مشاوره بسته بندی اثاثیه را دریافت کنیم.

روش صحیح بسته بندی اسباب کشی:

در بسته بندی اثاثیه منزل با استفاده از تمامی لوازمی که گفته شد، نیاز به استفاده درست و اصولی از این وسایل برای بسته بندی اثاثیه است. نکات بسته بندی صحیح اثاثیه را در ادامه بررسی می­کنیم.

 • در استفاده از کارتن ها جهت بسته بندی اثاثیه، در انتخاب سایز کارتن برای بسته بندی هر وسیله ای به سایز آن وسیله نیز دقت داشته باشید. کارتن ها را خیلی سنگین نکنید. با سنگین کردن بیش از حد کارتن ها احتمال باز شدن قسمت انتهایی کارتن و آسیب وارد شدن به اثاثیه درون آن ها وجود دارد. ظروف شکستنی مانند بشقاب ها و یا لیوان های چینی و کریستال را قبل از قرار دادن در داخل کارتن ها بصورت جدا جدا با روزنامه، دستمال پارچه ای و یا نایلون های حبابدار بپیجید و سپس آن ها را داخل کارتن قرار دهید. سعی کنید کارتن ها را به طور کامل پر کنید، اگر قسمتی از کارتن خالی باشد در زمان چیدن کارتن ها روی هم ممکن قسمت خالی کارتن دفرمه شود و نظم چیدمان کارتن ها به هم خورده و خسارت به لوازم منزل وارد شود. محکم کردن کارتن ها با چسب را هم فراموش نکنید. از چسب هم در انتها و هم بر روی در کارتن ها استفاده کنید.
 • در استفاده از سلفون در زمان جابجایی و اسباب کشی دست و دلباز باشید. خوب است اگر بتوانید تمامی اسباب و اثاثیه خود را سلفون پیچ کنید. سلفون هم به عنوان یک ضربه گیر عمل کرده و هم مانع از کثیف شدن لوازم منزل شما در طول اسباب کشی می­شود.
 • بسته بندی اثاثیه منزل را با بسته بندی لوازم کوچکتر و کم کاربردتر شروع کنید و بعد از آن به سراغ لوازم اصلی و بزرگتر بروید. از بسته بندی محتوای داخل کابینت ها و کمد ها شروع کنید.
 • سعی کنید تمامی کارتن های شما علی الخصوص کارتن های حاوی لوازم شکستنی دارای برچسب باشند. در اینصورت با احتیاط بیشتری جابجا شده و احتمال آسیب دیدن آن ها کمتر است.
 • در بسته بندی مبلمان خود از سلفون برای پیچیدن تمام قسمت های آن مانند رویه و پایه ها استفاده کنید.
 • در بسته بندی فرش به منظور جلوگیری از کثیف شدن فرش و به خصوص ریشه های آن، ریشه های فرش را با چسب نواری به فرش بچسبانید و بعد فرش را لوله کنید و درون نایلون های مخصوص جابجایی فرش قرار دهید. در صورت در دسترس نبودن نایلون های مخصوص بعد از لوله کردن فرش دور آن را با پارچه و یا سلفون بپیچید.
 • در بسته بندی لوازم چوبی و سلفون پیچ کردن آن ها در هنگام استفاده از چسب نواری دقت داشته باشید که چسب مستقیماً روی چوب چسبیده نشود زیرا باعث آسیب دیدن رویه چوب در هنگام کندن آن می­شود.
 • در بسته بندی یخچال های ساید بای ساید بعد از تخلیه کامل یخچال، داخل آن را تمیز کنید و سپس دور تا دور یخچال را با نایلون های ضربه گیر بپیچید. خوب است یخچال از هر نوع که باشد به صورت عمودی جابجا شود تا گاز داخل آن تکان نخورده و یخچال آسیب نبیند.
 • در بسته بندی تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی که صفحات بزرگی دارند سعی کنید از کارتن های خود تلویزیون جهت جابجایی آن استفاده نمایید. استفاده از ضربه گیر در داخل کارتن ها را فراموش نکنید.
 • برای بسته بندی سایر لوازم برقی نیز سعی کنید آن ها را با نایلون های حبابدار بپیچید و در صورت امکان درون کارتن های خودشان قرار دهید تا ضربه نخورده و سالم بمانند.
 • این نکته را در حمل وسابل برقی درنظر داشته باشید که بعد از جابجایی و مستقر شدن وسایل در مقصد اجازه دهید تا چند ساعت از حمل بار بگذرد و بعد از آن مجدد راه اندازی شوند.
 • در جابجایی لوازم موجود در یخچال خود از بابت فساد آن ها نگرانی نداشته باشید، زیرا در لطیف بار انواع یخچال های یونولیتی برای خنک نگه داشتن خوراکی های موجود در یخچال تهیه شده است و در روز اسباب کشی جهت انتقال صحیح و سالم موارد خوراکی به کار برده میشود. تا لوازم خوراکی شما نیز همانند سایر لوازم در کمال سلامت و امنیت جابجا شوند.

رعایت پروتکل های بهداشتی در بسته بندی اثاثیه

در لطیف بار علاوه بر رعایت تمامی نکات یک بسته بندی حرفه ای و مجهز بودن به تجهیزات لازم جهت بسته بندی، تمامی پروتکل های یک بسته بندی بهداشتی نیز رعایت میشود، تا تمامی اسباب و لوازم شما عزیزان در نهایت امنیت و سلامت و به شیوه ای پاکیزه بسته بندی شده و از محل قدیمی به محل جدید انتقال داده شوند.

رعایت پروتکل های بهداشتی علی الخصوص در این روز ها و با شیوع ویروس کرونا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لازم است بدانید تمامی پرسنل اعزامی از لطیف بار جهت انجام بسته بندی و جابجایی مجهز به ماسک های چندلایه، دستکش، مواد ضدعفونی کننده و … هستند تا با ایمنی کامل وارد منزل شما شده کار بسته بندی و حمل بار خود را انجام داده و به پایان برسانند. سلامت شما عزیزان در رأس همه امور بوده و الویت ماست، لذا با خیال راحت از سلامت خود و خانواده خود اقدام به استفاده از خدمات متنوع لطیف باربری نمایید و از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

 

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

22728377
22711841

44771826
88044384

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *