باربری سیدخندان

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

22728377
22711841

44771826
88044384

باربری سیدخندان جزء یکی از مناطق تحت پوشش در محدوده باربری مرکز تهران است. لطیف بار این امکان را دارد تا خدمات اسباب کشی در سیدخندان را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به ساکنین محترم این محدوده ارائه نماید. در محدوده سیدخندان باربری های بسیاری وجود دارند که انواع خدمات را به مشتریان گرامی و ساکنین این منطقه ارائه میدهند. ما به شما این اطمینان را میدهیم که بهترین باربری سیدخندان لطیف بار در این محدوده است. تنها کافیست یکبار از انواع خدمات لطیف بار در سیدخندان بهره ببرید تا به مشتری همیشگی و دائمی ما تبدیل شوید.

اسباب کشی در سیدخندان

سیدخندان جزء مناطق مرکزی تهران محسوب می­شود، همشریان ما در این منطقه در تمامی ساعات شبانه روز و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات این امکان را دارند تا از خدمات باربری مرکز تهران استفاده نمایند.خدمات اسباب کشی  لطیف بار در این منطقه در ۶ مرحله با مشتریان گرامی ارائه میگردد.

  1. در اولین مرحله بعد از قطعی شدن اسباب کشی و جابجایی منزل و یا محل کار لازم است تا با تحقیق و بررسی یک باربری معتبر که دارای شعبه در نزدیکی شما نیز باشد، پیدا کنید. داشتن شعبه در نزدیکی محل سکونت شما از این بابت حائز اهمیت است که شما بعد از رزرو ماشین مدت زمانی طولانی را بابت رسیدن ماشین حمل بار از باربری تا منزل و یا محل کار خود معطل نشوید. در اکثر باربری های معتبر انواع ماشین حمل بار آماده جهت بارگیری در تمام محدوده های تهران یعنی در غرب و شرق تا شمال و جنوب مستقر شده اند تا در صورت ارائه درخواست مشتریان در اولین فرصت به محل بارگیری اعزام شوند. در لطیف بار نیز انواع ماشین حمل بار یعنی کامیونت و خاور مسقف و روباز وجود داشته و در باربری غرب تهران، شرق تهران، شمال تهران و مرکز تهران قرارداده شده اند. در باربری سیدخندان نیز در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته انواع ماشین حمل بار سرویس شده و آماده جهت ارائه خدمات به شما همشهریان گرامی هستند.
  2. بعد از تماس با کارشناسان باربری سیدخندان و دریافت مشاوره حمل بار رایگان، با اطلاع از میزان و حجم بار، تعداد طبقات موجود در مبدأ و همچنین تعداد طبقات موجود در مقصد، دارا یا عدم دارا بودن آسانسور حمل بار در مبدأ و مقصد قیمت حمل بار و بسته بندی اثاثیه شما طبق نرخ مصوب موجود در اتحادیه باربران تهران تعیین شده و به شما اعلام میگردد. همچنین برای شما یک بارنامه معتبر صادر میشود که بر اساس آن هزینه از شما دریافت شده و قیمت اعلام شده به شما در اولین تماس با قیمت نهایی دریافتی از شما متفاوت نباشد و شما هزینه را طبق فاکتور پرداخت نمایید.
  3. بعد از اتمام مشاوره و تعیین روز و ساعت اسباب کشی، ماشین مناسب با میزان و حجم اثاثیه شما که از قبل سرویس شده و آماده است و کارگران مجرب بسته بندی و حمل بار به همراه تجهیزات مناسب و نوین بسته بندی همچون کارتن های محکم در سایز های کوچک و بزرگ، ساک های پارچه ای در سایز های مختلف، نایلون و سلفون های بزرگ، چسب هایی با وکیوم بالا، برچسب، انواع پتو و پارچه و روزنامه باطله به محل بارگیری اعزام شده و با سرعت بالایی که دارند اقدام به بسته بندی تمام اثاثیه ریز و درشت شما عزیزان مینمایند.
  4. بعد از اتمام بسته بندی، تمام اثاثیه شما به داخل ماشین های حمل بار لطیف بار انتقال داده شده و به درستی چیده میشوند تا در طول مسیر حمل بار امنیت اثاثیه به خطر نیفتد. برای چیدمان درست اثاثیه لازم است کارتن های بزرگ و سنگینتر در کف ماشین و کارتن های کوچکتر روی آن ها قرار بگیرند. این کار توسط کارگران بسته بندی باربری سیدخندان و راننده مجرب به درستی انجام خواهد شد. بعد از اتمام بارگیری خودرو حمل بار به سوی مقصد حرکت میکند.
  5. با رسیدن به مقصد، کارگران باربری اقدام به تخلیه اثاثیه و جابجایی آن ها بین طبقات برای رسیدن به مقصد مینمایند. در باربری سیدخندان اثاثیه با نظارت صاحبین بار در همان جابجایی اول در محل درست خود قرار داده خواهند شد تا دیگر نیازی به جابجایی مجدد آن ها وجود نداشته باشد.
  6. با اتمام چیدمان اثاثیه در مقصد، اسباب کشی شما عزیزان به اتمام خواهد رسید اما کار ما با شما تمام نخواهد شد. در طول این فرآیند تمام تلاش مجموعه لطیف بار و پرسنل با اخلاق آن کسب رضایت شما برای بدست آوردن همراهی همیشگی شماست.

مشاوره حمل بار رایگان

کارشناسان لطیف باربری برای ارائه مشاوره رایگان حمل بار در سیدخندان همواره آماده ارائه خدمات به شما هستند. کافی است در هر ساعت از شبانه روز که به ماشین حمل بار نیاز داشته باشید با ما تماس بگیرید و از ارائه مشاوره رایگان، استعلام قیمت حمل بار و هر سؤال دیگری که داشته باشید مطلع گردید.

مجموعه لطیف باربدون تعطیلی آماده ارائه خدمات باربری در محدوده سیدخندان به شما سروران گرامی است. با ما در تماس باشید.

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

22728377
22711841

44771826
88044384

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *